Waluty
Promocje
Biały Kryształek 7g French Żel UV
Biały Kryształek 7g French Żel UV
18,00 zł 9,00 zł 14,63 zł 7,32 zł
szt.
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 30g
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 30g
74,00 zł 37,00 zł 60,16 zł 30,08 zł
szt.
Perła Róż 30g Żel UV Art
Perła Róż 30g Żel UV Art
64,00 zł 32,00 zł 52,03 zł 26,02 zł
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 7g
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 7g
14,00 zł 7,00 zł 11,38 zł 5,69 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 200   Lakier Hybrydowy UV/LED - Szlachetne Złoto Perła
GELAQ Pearl nr 200 Lakier Hybrydowy UV/LED - Szlachetne Złoto Perła
25,00 zł 14,95 zł 20,33 zł 12,15 zł
szt.
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 50g
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 50g
112,00 zł 39,00 zł 91,06 zł 31,71 zł
szt.
Neonowa Biel 7g French Żel UV
Neonowa Biel 7g French Żel UV
18,00 zł 9,00 zł 14,63 zł 7,32 zł
szt.
Nabłyszczający 15g Żel UV
Nabłyszczający 15g Żel UV
24,00 zł 12,00 zł 19,51 zł 9,76 zł
szt.
GELAQ TOP  No Wipe - Lakier Hybrydowy UV
GELAQ TOP No Wipe - Lakier Hybrydowy UV
23,00 zł 17,25 zł 18,70 zł 14,02 zł
Perła Róż 15g Żel UV Art
Perła Róż 15g Żel UV Art
35,00 zł 17,50 zł 28,46 zł 14,23 zł
szt.
Biały Hologramowy 30g French Żel UV
Biały Hologramowy 30g French Żel UV
81,00 zł 37,00 zł 65,85 zł 30,08 zł
Biały Hologramowy 7g French Żel UV
Biały Hologramowy 7g French Żel UV
24,00 zł 12,00 zł 19,51 zł 9,76 zł
szt.
Produkt dnia
Nabłyszczający 15g Żel UV
Nabłyszczający 15g Żel UV
24,00 zł 12,00 zł 19,51 zł 9,76 zł
szt.
Gelaq Platinum Gold 031 - Lakier Hybrydowy UV
Gelaq Platinum Gold 031 - Lakier Hybrydowy UV
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Gelaq Platinum Warm Blue 033 - Lakier Hybrydowy UV
Gelaq Platinum Warm Blue 033 - Lakier Hybrydowy UV
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Lampa CCFL + LED 48W
Lampa CCFL + LED 48W
69,00 zł 56,10 zł
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - clear 15g
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - clear 15g
26,00 zł 21,14 zł
szt.
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - Beige  15g
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - Beige 15g
26,00 zł 21,14 zł
szt.
GELAQ Noc Kairu 328 Lakier Hybrydowy  UV/LED
GELAQ Noc Kairu 328 Lakier Hybrydowy UV/LED
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Cążki do skórek "Spring" 6 mm
Cążki do skórek "Spring" 6 mm
32,00 zł 26,02 zł
szt.
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 30g
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 30g
74,00 zł 37,00 zł 60,16 zł 30,08 zł
szt.
Zestaw lakierów hybrydowych. Skompletujmy go wspólnie!
Zestaw lakierów hybrydowych. Skompletujmy go wspólnie!

Zestaw lakierów hybrydowych może mieć formę gotowego pakietu, bądź produktów, które zamawiający kompletuje samodzielnie. Z uwagi na dużą różnorodność produktów do stylizacji paznokci ciężko jest jednak zdecydować się na wybór jednego z nich. Sunflower Nail Professional postanowił zebrać najbardziej kultowe i wybierane przez stylistki produkty, tworząc krótki przewodnik uwzględniający ich właściwości i zalety. Sprawdź, które lakiery hybrydowe zasługują na Twoją uwagę i zamów gotowy zestaw, bądź stwórz z nich własną kompozycję!

Spis treści
Co powinien zawierać?
Zmieniające kolor
Bez lampy
Lakiery monofazowe
Tanie zestawy

Od czego zacząć kompletowanie własnego zestawu lakierów hybrydowych?

Zestaw lakierów hybrydowych przygotowany przez markę najczęściej składa się z kilku klasycznych kolorów. Początkujące stylistki z chęcią sięgają po tego typu pakiety, ponieważ ich kolekcja lakierów dopiero się poszerza i w atrakcyjnej cenie mogą one nabyć kolory, z których wcześniej nie korzystały. W przypadku Sunflower Nail Professional zajmujących się pracą z paznokciami od dłuższego czasu zamówienie zestawu z tradycyjnymi lakierami wymaga uzupełnienia go o dodatkowe, praktyczne produkty. Wówczas polecamy nabywanie kompletów, które zawierają niezbędne stylistkom produkty - takie jak bazy i topy czy formy do przedłużania paznokci. W przypadku Sunflower wybierać można spośród zestawów baza + top, czy baza + formy do przedłużania paznokci. Każda ze stylistek wie, że produkty te zużywa się do niemal każdej pracy z paznokciami, stąd ich zamówienie w zestawie to zawsze dobry pomysł!

Zrób to samodzielnie

Jeśli nie chcesz korzystać z gotowych zestawów przygotowanych przez marki, to pakiet lakierów hybrydowych możesz skompletować samodzielnie. Poza tradycyjnymi kolorami warto zwrócić uwagę na produkty zawierające drobinki brokatu. Już nałożenie jednej warstwy na paznokcie dokładnie pokrywa ich płytkę, stąd nie jest konieczne ponowne utwardzanie w lampie. W produktach Sunflower Nail Professional kolor drobinek brokatu odpowiada zabarwieniu lakieru hybrydowego, stąd stylizacja wykonana za ich pomocą jest przede wszystkim spójna. Do kompletowanego zestawu polecamy również produkty z linii Top flakes, ponieważ ich aplikacja nie trwa długo, a po utwardzeniu stylizacja jest niezwykle efektowna. W masie lakieru hybrydowego zatopione są kolorowe płatki brokatu, które po rozprowadzeniu na płytce paznokcia tworzą idealny dla lubiących ekstrawagancję osób efekt galaxy.

Niebieski lakier hybrydowyZielony lakier hybrydowy

Zmieniające kolor

Prawdziwy efekt Wow! zagwarantuje dodany do zamawianego zestawu lakier hybrydowy zmieniający kolor pod wpływem promieniowania UV. W przypadku marki Sunflower Nail Professional linia tych unikatowych produktów nosi nazwę Sunny change. Na czym polega wyjątkowość tego typu lakierów? Po nałożeniu na paznokcie kolor zmienia swoją intensywność w zależności od tego, czy jest on wystawiony na działanie promieni słonecznych. W cieniu barwa lakieru jest ciemniejsza, podczas gdy w słońcu jaśnieje. Podobny efekt gwarantują produkty do manicure'u hybrydowego z serii Thermal change. Dodane do zestawu lakiery mogą nie tylko zmieniać intensywność koloru, lecz także samą barwę - na przykład z głębokiej czerwieni w ciepłą żółć. W tym wypadku za zmianę koloru odpowiedzialna jest temperatura, dlatego warto je zamawiać zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym.

Zestawy lakierów hybrydowych bez lampy. Dla kogo będą odpowiednie?

Zestawy lakierów hybrydowych bez lampy są interesujące zwłaszcza dla profesjonalnych stylistek, które posiadają już sprzęt niezbędny do pracy z paznokciami. Warto bowiem wiedzieć, że również pakiety niezawierające lamp UV i LED dostępne są w sprzedaży. Wówczas klientki otrzymują wyłącznie lakiery hybrydowe oraz akcesoria do zdobień - czyli to, co interesuje je najbardziej. Polecamy, by niezależnie od zamawianego zestawu zwrócić uwagę na jedyne w swoim rodzaju lakiery... świecące w ciemności! W ostatnich sezonach niezwykle modne jest tworzenie nieszablonowych stylizacji, dlatego te produkty idealnie sprawdzą się w rękach stylistek! Linia Glow in the dark od Sunflower to zbiór lakierów hybrydowych zachwycających swoim wyglądem nie tylko w dzień, lecz również w ciemności. Po utwardzeniu w lampie lakier przybiera kolor widoczny na buteleczce, a po zgaszeniu światła paznokcie są nadal widoczne! Wystarczy, by je naświetlić i cieszyć się ich blaskiem w mroku!

Znasz już lakiery monofazowe?

Te ze stylistek, które znacząco chcą poprawić szybkość wykonywania swojej pracy, zachęcamy do zamawiania lakierów monofazowych. Dodane do zestawu produktu nie wymagają użycia bazy i topu, dlatego praca z nimi jest bardzo przyjemna. Po dokładnym oczyszczeniu płytki paznokcia wystarczy nałożyć cienką warstwę lakieru i utwardzić w lampie. W Sunflower Nail Professional lakiery monofazowe dostępne są w najmodniejszych, zróżnicowanych kolorach, dlatego z pewnością przypadną do gustu paniom o odmiennych upodobaniach. W sprzedaży są zarówno intensywne odcienie czerwieni, fioletów i brązów, jak i wyjątkowe lakiery monofazowe z zatopionymi drobinkami brokatu. Jeśli więc marzysz o stylizacji lakierami hybrydowymi wykonanymi w kilkanaście minut to koniecznie stwórz zestaw z produktów One step!

Kup tanio zestaw lakierów hybrydowych i ciesz się ich właściwościami

Zestaw lakierów hybrydowych można tanio zamówić w sieci. Niższa cena produktów zamawianych w pakiecie jest bowiem jednym z głównych kryteriów wyboru. Zwłaszcza, że standardowy zestaw przygotowany przez producenta uzupełnić można dowolnymi lakierami. Tym, którzy dotąd nie mieli okazji pracować ze specjalną serią produktów perłowych polecamy ich zamówienie! W odróżnieniu od lakierów z drobinkami brokatu masa perłowa wygląda, jak stworzona z mikroskopijnych płatków, które po rozprowadzeniu na płytce mienią się jak prawdziwa perła!Zachęcamy również do decydowania się na zamawianie produktów z linii Magnetic. Te w specyficzny sposób zachowują się bowiem pod wpływem działania magnesu, który błyskawicznie tworzy na powierzchni paznokcia niepowtarzalny wzór. Zatopione w lakierze drobinki podążają za specjalnym długopisem magnetycznym, przykładanym do paznokci przez stylistkę. Stworzona na płytce droga mleczna powstaje szybko i jest niezwykle efektowna, dlatego lakier z tej serii warto zamówić do swojej kolekcji! Ogromny wybór produktów do stylizacji paznokci pozwala, by na dłoniach tworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Zwłaszcza, że w profesjonalnych puntach sprzedaży kupić można nie tylko tradycyjne lakiery hybrydowe, lecz produkty o unikatowych właściwościach - z drobinkami brokatu, czy niewymagające utwardzania w lampie. W Sunflower Nail Professional zajmujemy się dostarczaniem klientom zarówno gotowych zestawów do stylizacji, jak i pakietów skomponowanych indywidualnie przez zamawiających. Produkty Glow in the dark, Magnetic czy Top flakes stworzyć mogą niepowtarzalny zestaw, służący stylistce do tworzenia wyjątkowych zdobień paznokci - takich, o których marzą klientki!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl