Waluty
Promocje
Perła Róż 30g Żel UV Art
Perła Róż 30g Żel UV Art
64,00 zł 32,00 zł 52,03 zł 26,02 zł
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 7g
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 7g
14,00 zł 7,00 zł 11,38 zł 5,69 zł
szt.
Biały Kryształek 7g French Żel UV
Biały Kryształek 7g French Żel UV
18,00 zł 9,00 zł 14,63 zł 7,32 zł
szt.
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 30g
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 30g
74,00 zł 37,00 zł 60,16 zł 30,08 zł
szt.
Nabłyszczający 15g Żel UV
Nabłyszczający 15g Żel UV
24,00 zł 12,00 zł 19,51 zł 9,76 zł
szt.
GELAQ TOP  No Wipe - Lakier Hybrydowy UV
GELAQ TOP No Wipe - Lakier Hybrydowy UV
23,00 zł 17,25 zł 18,70 zł 14,02 zł
Perła Róż 15g Żel UV Art
Perła Róż 15g Żel UV Art
35,00 zł 17,50 zł 28,46 zł 14,23 zł
szt.
Biały Hologramowy 30g French Żel UV
Biały Hologramowy 30g French Żel UV
81,00 zł 37,00 zł 65,85 zł 30,08 zł
Biały Hologramowy 7g French Żel UV
Biały Hologramowy 7g French Żel UV
24,00 zł 12,00 zł 19,51 zł 9,76 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 200   Lakier Hybrydowy UV/LED - Szlachetne Złoto Perła
GELAQ Pearl nr 200 Lakier Hybrydowy UV/LED - Szlachetne Złoto Perła
25,00 zł 14,95 zł 20,33 zł 12,15 zł
szt.
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 50g
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 50g
112,00 zł 39,00 zł 91,06 zł 31,71 zł
szt.
Neonowa Biel 7g French Żel UV
Neonowa Biel 7g French Żel UV
18,00 zł 9,00 zł 14,63 zł 7,32 zł
szt.
Produkt dnia
Nabłyszczający 15g Żel UV
Nabłyszczający 15g Żel UV
24,00 zł 12,00 zł 19,51 zł 9,76 zł
szt.
Gelaq Platinum Gold 031 - Lakier Hybrydowy UV
Gelaq Platinum Gold 031 - Lakier Hybrydowy UV
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Gelaq Platinum Warm Blue 033 - Lakier Hybrydowy UV
Gelaq Platinum Warm Blue 033 - Lakier Hybrydowy UV
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Lampa CCFL + LED 48W
Lampa CCFL + LED 48W
69,00 zł 56,10 zł
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - clear 15g
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - clear 15g
26,00 zł 21,14 zł
szt.
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - Beige  15g
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - Beige 15g
26,00 zł 21,14 zł
szt.
GELAQ Noc Kairu 328 Lakier Hybrydowy  UV/LED
GELAQ Noc Kairu 328 Lakier Hybrydowy UV/LED
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Cążki do skórek "Spring" 6 mm
Cążki do skórek "Spring" 6 mm
32,00 zł 26,02 zł
szt.
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 30g
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 30g
74,00 zł 37,00 zł 60,16 zł 30,08 zł
szt.
Zestaw do hybryd Sunflower
Zestaw do hybryd Sunflower

Zestawy do hybryd są w ostatnim czasie coraz popularniejsze. Ten typ manicure zyskał sobie nie tylko szerokie grono fanek pośród profesjonalnych manicurzystek, lecz również pośród kobiet, które decydują się na samodzielną stylizację paznokci w domu. Ze względu na coraz większą dostępność lakierów i akcesoriów trzeba wykazać się szczególną ostrożnością, kompletując odpowiedni zestaw do wykonania manicure hybrydowego. Nie wszystkie lakiery okażą się bowiem tak mocne czy długotrwałe, jak powinny być w rzeczywistości. Marka Sunflower podpowiada w jaki sposób wybrać najlepsze produkty!

Spis treści:
Co powinien zawierać?
Jak skompletować produkty do stylizacji paznokci?
Niska cena czy wysoka jakość?
Marka Sunflower poleca najlepsze produkty

Co powinien zawierać podstawowy zestaw do robienia hybryd?

Samodzielne zrobienie manicure hybrydowego wymaga wcześniejszego przygotowania oraz zakupu zestawu ulubionych kolorów lakierów do paznokci i wszystkich innych niezbędnych produktów i akcesoriów. Oczywiście obecnie marki prześcigają się w ofercie w pełni gotowych już kompletów produktów. Wiele z nich zawiera dodatkowo różne gadżety czy naklejki, które mają bardziej uatrakcyjnić stylizację paznokci. Przed ostateczną decyzją warto jednak zwrócić uwagę na poszczególne elementy takiego zestawu. Może się okazać, że dobrane przez producenta kolory nie do końca wpisują się w nasz gust, a zbyt świecące cekiny przydadzą się tylko na noc sylwestrową. Najkorzystniejszą opcją okaże się więc samodzielne dobieranie poszczególnych elementów lub zakup podstawowych kompletów zawierających wyłącznie najważniejsze akcesoria.

Wbrew pozorom samodzielna stylizacja paznokci nie wymaga posiadania aż tak wielu produktów. Odpowiednio dobrany zestaw do hybryd powinien zawierać przeznaczone do tego typu manicuru produkty takie jak:

  • baza;
  • top;
  • primer;
  • cleaner;
  • lakier do paznokci w wybranym kolorze;
  • lampa LED lub UV.

Do wykonania każdego rodzaju manicure dodatkowo potrzebny jest pilniczek, waciki bezpyłowe, patyczki do odsuwania skórek, bloczek polerski oraz aceton. Jak dobrać najważniejsze z tych produktów? Sprawdzamy!

Lampa utwardzająca

Manicure hybrydowy wymaga zastosowania odpowiedniej lampy. Większość gotowych zestawów jest wyposażona w jakąś lampę, ale najczęściej są to produkty kiepskiej jakości, które nie nadają się do wykonania profesjonalnej stylizacji paznokci. Warto pamiętać, że od pewnego czasu odchodzi się tu już od stosowania lamp typu UV. Dziś profesjonalistki doradzają inwestycję w urządzenie LED. Szczególnie polecane są lampy LED 48/24W. To stosunkowo niewielkie urządzenia, które mimo małych rozmiarów charakteryzują się wysoką mocą. Dodatkowo są one bardzo poręczne i dokładnie utwardzają nawet najciemniejsze kolory. Należy za to unikać lamp 6/9 W, które nie do końca skutecznie potrafią utwardzić lakier. Często zdarza się, że podczas wykonywania hybryd w takim urządzeniu, utwardza się jedynie wierzchnia warstwa lakieru, a środkowa nadal pozostaje mokra i potem odchodzi. Lum barszczy się. Dlatego tak ważne jest, aby zakupić lampę o właściwej mocy.

Cleaner

Kolejnym niezbędnym produktem jest cleaner. To płyn, który służy do odtłuszczania płytki paznokcia. Do jego zadań należy również skuteczne oczyszczanie paznokci z wszelkich pyłków i kurzu, a także przemywanie warstwy dyspersyjnej. Sunflower posiada w ofercie klasyczny Cleaner 40 %, Cleaner mocny- 100% oraz Cleaner Hybrydowy, który szczególnie dobrze wymywa warstwę dyspersyjną. Warto od razu zaopatrzyć się w cleaner o większej pojemności, gdyż zdecydowanie jest to jeden z najczęściej używanych elementów każdego zestawu do hybryd.

Primer kwasowy i bezkwasowy

Do manicure hybrydowego używa się dwóch primerów: kwasowego oraz bezkwasowego. Ich stosowanie ma znaczący wpływ na przyczepność nałożonej wcześniej bazy na płytkę paznokcia. Primer bezkwasowy wysycha nieco dłużej oraz pozostawia na paznokciu delikatną, lepką warstwę. Z kolei primer kwasowy całkowicie matuje płytkę. Ten produkt stanowi niezbędny element wykonania Manicure Hybrydowego. Jednak okazuje się on szczególnie przydatny w przypadku bardziej problematycznych paznokci oraz takich, które nie chcą skutecznie trzymać lakieru. Primer bezkwasowy jest bezpieczniejszy w stosowaniu, ale Primer Kwasowy jednak lepiej przedłuża trwałość stylizacji.

Baza

Wykonanie manikiuru (manicure) rozpoczyna się od zastosowania Primera i nałożenia bazy, która ma na celu wzmocnienie płytki paznokcia, stworzenie podkładu pod kolor i przedłużenie trwałości nakładanego lakieru. Sunflower poleca klasyczna bazę- o przedłużonym czasie przyczepności, bazę witaminową (Base Vitamins) z wit Ai E, Bazę Laminat- elastyczną, doskonałą do zabezpieczania pod paznokciem naturalnym, Bazę Rubber- gęstą i elatyczną , która doskonale pogrubia naturalnego, elastycznego paznokcia. Jest w ofercie również Baza/Top, czyli dwa w jednym- dla oszczędnych. Niektóre samopoziomujące produkty dodatkowo mogą przedłużyć paznokieć nawet o kilka milimetrów. Polecamy Do przedłużenia Bazę Hard w kilku odcieniach.

Lakier Hybrydowy GelaQ

Najważniejszym produktem, który jest najbardziej potrzebny w trakcie stylizacji paznokci jest oczywiście sam lakier. Od tradycyjnych lakierów produkt przeznaczony do manicuru hybrydowego różni się przede wszystkim trwałością oraz jakością nakładanego na paznokcie żelu. Ponadto lakier tego typu charakteryzuje się innym składem chemicznym, a jego utwardzanie może odbywać się wyłącznie poprzez odpowiedni rodzaj naświetlania promieniami UV.

Top

Top odpowiada za ostateczny wygląd paznokci. To lakier nawierzchniowy, który odpowiedzialny jest za matowe lub błyszczące wykończenie. Ma on również odpowiednio chronić nałożony wcześniej kolor oraz zadbać o wysoką trwałość całej stylizacji. Topów No Wipe nie trzeba już dodatkowo przecierać cleanerem ze względu na to, że nie mają one warstwy dyspersyjnej. Najczęściej wystarczy nałożyć tylko jedną warstwę, aby cieszyć się pięknymi paznokciami. Wiele stylistek jednak pozostaje przy starym, sprawdzonym produkcie klasycznym- z warstwą dyspersyjną, gdyż ten nie alergizuje, jest bardziej elastyczny a połysk ma tak samo piękny.

Zestaw do pedicure hybrydowegoZestaw do stylizacji hybryd

Tani zestaw do hybryd, czyli niska cena czy wysoka jakość?

Wiele klientek poszukuje tanich zestawów do hybryd. Profesjonalistki wiedzą jednak, że tani nie zawsze niestety oznacza dobry, a na niskiej jakości lakierach i innych produktach nie da się opanować sztuki robienia tego typu manikiuru. Dlatego już na początku warto zainwestować może niekoniecznie w najdroższe produkty, ale przynajmniej w produkty naprawdę dobrej jakości. Warto sprawdzić w sieci opinie o alergiczności- te z częstym występowaniem alergii są agresywne chemicznie. Produkty Sunflower od 20 lat cieszą się wysoką jakością i brakiem alergii przy prawidłowo wykonanej stylizacji.

Największy wydatek w kompletowaniu własnego zestawu z pewnością stanowi zakup odpowiedniej lampy. Nie warto tutaj jednak zbytnio oszczędzać, bo tylko urządzenie o odpowiedniej mocy będzie w stanie właściwie utwardzić paznokcie. Dodatkowo, lampa najwyższej jakości nie wpłynie negatywnie na kondycję płytek paznokci, podczas gdy tanie, słabe lampy UV nie utwardzą prawidłowo lakieru.

Nie warto jednak od razu zaopatrywać się w nieskończoną ilość lakierów o różnych kolorach. Niektóre panie w szale zakupowym kupują po kilka lub kilkanaście kolorów, zapominając przy tym, że główną zaletą hybryd jest ich trwałość. Profesjonalnie wykonany manicure może utrzymać się nawet do sześciu tygodni. Częstsze zmienianie koloru związane jest głównie z szybkim wzrostem paznokci. Na początek można zaopatrzyć się w dwa ulubione kolory i potem z czasem dodawać kolejne lakiery do kolekcji.

Marka Sunflower poleca najlepsze produkty!

Sunflower jest marką kosmetyczną, która działa na rynku ponad dwadzieścia lat. W tym czasie stała się jedną z najbardziej profesjonalnych firm oferujących produkty do stylizacji paznokci. Jeśli szukasz najlepszego zestawu do samodzielnego wykonywania hybryd, to nie mogłaś trafić lepiej.

W asortymencie marki Sunflower dostępne są zarówno pojedyncze produkty, które umożliwią stworzenie własnego, indywidualnego kompletu, jak i te zawierające wszystkie podstawowe elementy niezbędne przy wykonywaniu tego typu manicure. Możesz tu zakupić zarówno komplet z bazą, jak również z cleanerami lub primerami o różnych pojemnościach. Bogata oferta marki umożliwia również kupno profesjonalnej lampy LED o najlepszej z dostępnych mocy. Nie zwlekaj więc dłużej i już teraz zadbaj o wygląd paznokci, kompletując swój własny zestaw do hybryd!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl