Waluty
Promocje
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 30g
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 30g
74,00 zł 37,00 zł 60,16 zł 30,08 zł
szt.
Perła Róż 30g Żel UV Art
Perła Róż 30g Żel UV Art
64,00 zł 32,00 zł 52,03 zł 26,02 zł
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 7g
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 7g
14,00 zł 7,00 zł 11,38 zł 5,69 zł
szt.
Biały Kryształek 7g French Żel UV
Biały Kryształek 7g French Żel UV
18,00 zł 9,00 zł 14,63 zł 7,32 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 200   Lakier Hybrydowy UV/LED - Szlachetne Złoto Perła
GELAQ Pearl nr 200 Lakier Hybrydowy UV/LED - Szlachetne Złoto Perła
25,00 zł 14,95 zł 20,33 zł 12,15 zł
szt.
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 50g
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 50g
112,00 zł 39,00 zł 91,06 zł 31,71 zł
szt.
Neonowa Biel 7g French Żel UV
Neonowa Biel 7g French Żel UV
18,00 zł 9,00 zł 14,63 zł 7,32 zł
szt.
Nabłyszczający 15g Żel UV
Nabłyszczający 15g Żel UV
24,00 zł 12,00 zł 19,51 zł 9,76 zł
szt.
GELAQ TOP  No Wipe - Lakier Hybrydowy UV
GELAQ TOP No Wipe - Lakier Hybrydowy UV
23,00 zł 17,25 zł 18,70 zł 14,02 zł
Perła Róż 15g Żel UV Art
Perła Róż 15g Żel UV Art
35,00 zł 17,50 zł 28,46 zł 14,23 zł
szt.
Biały Hologramowy 30g French Żel UV
Biały Hologramowy 30g French Żel UV
81,00 zł 37,00 zł 65,85 zł 30,08 zł
Biały Hologramowy 7g French Żel UV
Biały Hologramowy 7g French Żel UV
24,00 zł 12,00 zł 19,51 zł 9,76 zł
szt.
Produkt dnia
Nabłyszczający 15g Żel UV
Nabłyszczający 15g Żel UV
24,00 zł 12,00 zł 19,51 zł 9,76 zł
szt.
Gelaq Platinum Gold 031 - Lakier Hybrydowy UV
Gelaq Platinum Gold 031 - Lakier Hybrydowy UV
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Gelaq Platinum Warm Blue 033 - Lakier Hybrydowy UV
Gelaq Platinum Warm Blue 033 - Lakier Hybrydowy UV
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Lampa CCFL + LED 48W
Lampa CCFL + LED 48W
69,00 zł 56,10 zł
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - clear 15g
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - clear 15g
26,00 zł 21,14 zł
szt.
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - Beige  15g
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - Beige 15g
26,00 zł 21,14 zł
szt.
GELAQ Noc Kairu 328 Lakier Hybrydowy  UV/LED
GELAQ Noc Kairu 328 Lakier Hybrydowy UV/LED
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Cążki do skórek "Spring" 6 mm
Cążki do skórek "Spring" 6 mm
32,00 zł 26,02 zł
szt.
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 30g
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 30g
74,00 zł 37,00 zł 60,16 zł 30,08 zł
szt.
Żele do paznokci -gdzie je kupić, jak nakładać i ile kosztują dobre produkty?
Żele do paznokci -gdzie je kupić, jak nakładać i ile kosztują dobre produkty?

Żele do paznokci cieszyły się wyjątkową popularnością wśród pań na długo przed tym, zanim na rynku pojawiły się hybrydy. Oba sposoby zdobienia paznokci są niezwykle trwałe oraz pozwalają na stworzenie wyjątkowo pięknego manicure. Mimo iż moda na lakiery hybrydowe nie przemija, coraz więcej kobiet decyduje się jednak na powrót do metody żelowej. Czym różnią się tego rodzaju produkty i na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę?

Spis treści:
Rodzaje
Jednofazowe
Wielofazowe
Kolorowe
Dobry produkt – jaki jest i ile kosztuje?
Gęstość
Dla początkujących – jedno- czy wielofazowe?
Przyczepność
Sprawdź ofertę Sunflower!

Rodzaje żeli do paznokci

Zastosowanie nowoczesnych technologii w manicure, pozwoliło na wprowadzenie na rynek różnego rodzaju nowoczesnych żeli do paznokci. Każdy z nich ma nieco inne działanie i pomaga osiągnąć inny efekt. Wyróżnia się przede wszystkim żele jednofazowe, dwufazowe, trójfazowe, a także kolorowe. Produkt jednofazowy pozwala na zbudowanie pełnej stylizacji, wyłącznie przy pomocy jednego preparatu. Z kolei produkty dwufazowe oraz trójfazowe, wymagają nakładania kilku osobnych warstw różnych preparatów. W ofertach sklepów i salonów dostępne są również produkty kolorowe, które służą przede wszystkim do wykonywania pięknych zdobień i wzorków na wcześniej przygotowanej płytce pokrytej produktem jedno-, dwu- lub trójfazowym.

Produkty jednofazowe

Jednofazowe żele do paznokci są zdecydowanie najbardziej uniwersalne. Charakteryzują się bezbarwną konsystencją o średniej gęstości. Z pewnością ich największą zaletą jest to, że mogą być wykorzystywane zarówno jako baza, jak i jako top lub nawet całkiem indywidualny produkt. Głównym zadaniem produktów jednofazowych jest przede wszystkim skuteczne zwiększenie przyczepności oraz wzmocnienie paznokcia. Jednocześnie nadają one całej stylizacji odpowiedniego połysku.

Aby uzyskać pożądany efekt, konieczne jest nałożenie co najmniej trzech warstw produktu, które należy kolejno utwardzać za pomocą profesjonalnej lampy UV przez około trzy minuty. Produkty te nie wymagają użycia dodatkowych baz ani topów. Stosując je można uzyskać bardzo klasyczny, a zarazem elegancki manicure.

Produkty wielofazowe

Decydując się na stylizację paznokci za pomocą żeli wielofazowych trzeba przygotować się na kupno dwóch lub trzech produktów. Każdy z nich inaczej wpływa na płytkę paznokcia, ale dopiero użyte wszystkie razem pozwalają osiągnąć wyjątkowo trwałą stylizację.

W zależności od tego, czy decydujemy się na zrobienie paznokci produktami dwufazowymi lub trójfazowymi, w obu przypadkach nakładamy odpowiednią ilość warstw każdego z wykorzystywanych preparatów. Na początku należy nałożyć bardzo cienką warstwę bazy (zwanej też żelem podkładowym lub bazowym) na całą płytkę i utwardzić ją za pomocą lampy UV. Stosowanie produktów bazowych zwiększa przyczepność kolejnych preparatów, a także chroni samą płytkę przed zbytnim uszkodzeniem.

Potem należy sięgnąć po żel budujący, którego głównym zadaniem jest skuteczne modelowanie oraz budowanie paznokcia. Nakładana tutaj warstwa powinna już być nieco grubsza od poprzedniej. Całość należy ponownie utwardzać przez około trzy minuty w lampie UV.

Osoby, które zdecydowały się na manicure wykonany dwufazowymi preparatami, w tym miejscu kończą swoją pracę. Z kolei te panie, które pragną mieć paznokcie zrobione preparatami trójfazowymi, muszą przygotować się na nałożenie jeszcze jednej warstwy. Na sam koniec stosuje się tu bowiem top nabłyszczający. To właśnie ten produkt nadaje paznokciom delikatnego, estetycznego połysku. Oczywiście po nałożeniu tej warstwy po raz kolejny wkładamy dłoń do lampy UV, aby ostatecznie utrwalić cały manicure.

Nakładając poszczególne produkty do paznokci należy szczególnie pamiętać, aby rozprowadzać je, zaczynając dokładnie od skórek, aż po sam brzeg płytki. Jednocześnie ze względu na dość rzadką konsystencję preparatów trzeba zwrócić uwagę na to, by nie zalać nimi skórek.

Produkty kolorowe

Tego typu produkty są w rzeczywistości nieobowiązkowym dodatkiem, który jednak może mieć istotne znaczenie w osiągnięciu ostatecznego efektu całej stylizacji paznokci. Dzięki preparatom kolorowym można bowiem uzyskać wyjątkowe zdobienia i wzorki, nadając całej stylizacji odpowiedniego charakteru. Oferta dostępnych preparatów jest tutaj ogromna, można więc wybierać spośród barw perłowych, brokatowych, zawierających drobinki, kryjących, transparentnych, półtransparentnych, a nawet neonowych.

Żele kolorowe są zdecydowanie bardziej gęste, niż pozostałe produkty. Pomaga to jednak w uzyskaniu precyzyjnych zdobień, zarówno jeśli chodzi o szczegółowe wzory, wielobarwne szlaczki czy majestatyczne koronki.

Jednofazowy różowy żel UVŻel podkładowy Bonder UV

Dobry żel do paznokci – jaki jest, ile kosztuje i gdzie go kupić?

Dobry żel do paznokci nie musi wcale być drogi, jednak niezależnie od tego, gdzie zdecydujesz się go kupić, musisz zwrócić uwagę na to, by wybierać jedynie produkty renomowanych marek, które gwarantują wysoką jakość wszystkich wprowadzanych na rynek preparatów. Zdarza się bowiem, że drogie, ale niesprawdzone produkty okazują się za miękkie lub za rzadkie, przez co nie można ich właściwie utwardzić, a przy tym szybko się zapowietrzają, nieestetycznie kruszą, a w najgorszych przypadkach nawet pękają. Jak więc wybrać dobry produkt?

Gęstość

Żel do robienia paznokci musi być przede wszystkim gęsty. Taka formuła pozwala na skuteczne wymodelowanie płytki, jednocześnie zapobiegając pęknięciu nałożonego preparatu. Właściwa konsystencja zdecydowanie ułatwia również późniejsze umieszczanie ozdób lub wykonywanie wzorków.

Dla początkujących: jedno- czy wielofazowy?

Osoby, które chcą samodzielnie wykonać manicure za pomocą tego typu preparatów, a nie mają jeszcze odpowiedniego doświadczenia i wprawy powinny postawić wyłącznie na produkt jednofazowy. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czasu i pieniędzy, ale również uniknąć nieestetycznego rozlewania się kolejno nakładanych warstw. Oczywiście, najlepsze efekty można uzyskać stosując produkty trójfazowe, jednak na początku lepiej zdecydować się na preparaty jednofazowe.

Przyczepność

Dobre preparaty do paznokci muszą też cechować się wyjątkowo dużą przyczepnością. Niektóre produkty szybko się zapowietrzają, co powoduje odpadanie nałożonej warstwy. Warto także zwrócić uwagę na elastyczność substancji, która jeszcze przed utwardzeniem w lampie UV powinna mocno trzymać się na paznokciu.

Sprawdź ofertę marki kosmetycznej Sunflower Nail Professional

Działająca od ponad dwudziestu lat marka kosmetyczna Sunflower oferuje wyłącznie produkty najwyższej jakości przeznaczone do modelowania oraz zdobienia paznokci. W bogatym asortymencie firmy znajdują się wszystkie niezbędne lakiery, akcesoria i preparaty, dzięki którym wykonasz swój wymarzony manicure.

Naszym klientkom i klientom oferujemy oczywiście również szeroki wybór żeli do paznokci. Możesz wybierać zarówno pomiędzy produktami jednofazowymi, jak i dowolnie dobierać preparaty podkładowe, budujące, błyszczące oraz nawierzchniowe. Nie wolno również zapominać o szerokiej ofercie produktów kolorowych, dzięki którym odejdziesz od klasycznych stylizacji. Osoby, które zaczynają kompletować swoją kolekcję produktów do wykonywania tego typu stylizacji paznokci powinny też zwrócić uwagę na dostępne u nas gotowe zestawy, zawierające wszystkie najpotrzebniejsze preparaty i akcesoria.

Żelowe paznokcie pozwalają na stworzenie pięknego manicure, który zachwyci nie tylko Ciebie, ale również wszystkich wokół. Z tego sposobu zdobienia chętnie korzystają panie w każdym wieku, bez względu na to czy chodzi o manikiur codzienny, czy też przeznaczony na jakąś większą okazję. Z naszymi produktami z łatwością wykonasz go samodzielnie. Już teraz zacznij więc kompletować swój osobisty zestaw do manicure wraz z marką Sunflower Nail Professional.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl