Waluty
Promocje
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 30g
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 30g
74,00 zł 37,00 zł 60,16 zł 30,08 zł
szt.
Perła Róż 30g Żel UV Art
Perła Róż 30g Żel UV Art
64,00 zł 32,00 zł 52,03 zł 26,02 zł
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 7g
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 7g
14,00 zł 7,00 zł 11,38 zł 5,69 zł
szt.
Biały Kryształek 7g French Żel UV
Biały Kryształek 7g French Żel UV
18,00 zł 9,00 zł 14,63 zł 7,32 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 200   Lakier Hybrydowy UV/LED - Szlachetne Złoto Perła
GELAQ Pearl nr 200 Lakier Hybrydowy UV/LED - Szlachetne Złoto Perła
25,00 zł 14,95 zł 20,33 zł 12,15 zł
szt.
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 50g
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 50g
112,00 zł 39,00 zł 91,06 zł 31,71 zł
szt.
Neonowa Biel 7g French Żel UV
Neonowa Biel 7g French Żel UV
18,00 zł 9,00 zł 14,63 zł 7,32 zł
szt.
Nabłyszczający 15g Żel UV
Nabłyszczający 15g Żel UV
24,00 zł 12,00 zł 19,51 zł 9,76 zł
szt.
GELAQ TOP  No Wipe - Lakier Hybrydowy UV
GELAQ TOP No Wipe - Lakier Hybrydowy UV
23,00 zł 17,25 zł 18,70 zł 14,02 zł
Perła Róż 15g Żel UV Art
Perła Róż 15g Żel UV Art
35,00 zł 17,50 zł 28,46 zł 14,23 zł
szt.
Biały Hologramowy 30g French Żel UV
Biały Hologramowy 30g French Żel UV
81,00 zł 37,00 zł 65,85 zł 30,08 zł
Biały Hologramowy 7g French Żel UV
Biały Hologramowy 7g French Żel UV
24,00 zł 12,00 zł 19,51 zł 9,76 zł
szt.
Produkt dnia
Nabłyszczający 15g Żel UV
Nabłyszczający 15g Żel UV
24,00 zł 12,00 zł 19,51 zł 9,76 zł
szt.
Gelaq Platinum Gold 031 - Lakier Hybrydowy UV
Gelaq Platinum Gold 031 - Lakier Hybrydowy UV
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Gelaq Platinum Warm Blue 033 - Lakier Hybrydowy UV
Gelaq Platinum Warm Blue 033 - Lakier Hybrydowy UV
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Lampa CCFL + LED 48W
Lampa CCFL + LED 48W
69,00 zł 56,10 zł
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - clear 15g
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - clear 15g
26,00 zł 21,14 zł
szt.
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - Beige  15g
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - Beige 15g
26,00 zł 21,14 zł
szt.
GELAQ Noc Kairu 328 Lakier Hybrydowy  UV/LED
GELAQ Noc Kairu 328 Lakier Hybrydowy UV/LED
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Cążki do skórek "Spring" 6 mm
Cążki do skórek "Spring" 6 mm
32,00 zł 26,02 zł
szt.
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 30g
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 30g
74,00 zł 37,00 zł 60,16 zł 30,08 zł
szt.
Szablony do paznokci – poznaj tajniki innowacyjnej stylizacji!
Szablony do paznokci – poznaj tajniki innowacyjnej stylizacji!

Szablony do paznokci obejmują szeroką gamę produktów i nie służą jedynie do wykonywania zdobień, lecz także przedłużania czy nadawania kształtu paznokciom. Są one doceniane przez stylistki z kilku powodów – skracają czas wykonywania zdobienia, czynią pracę bardziej precyzyjną oraz pozwalają nadać płytce dowolną długość. Produkty od Sunflower Nail Professional perfekcyjnie dopasowują się do kształtu paznokcia, a przede wszystkim mogą być łatwo usuwane z jego powierzchni. Dowiedz się więcej na ich temat.

Spis treści:
Jak to robią profesjonalne stylistki?
Dlaczego warto wybrać produkt Sunflower?
Do paznokci żelowych i hybrydowych

Salonowe szablony do zdobienia paznokci

Stylistki coraz chętniej sięgają po szablony do zdobienia paznokci. Ich użycie wymaga minimum szkolenia, podczas gdy powstające wzory są nie do podrobienia przez dłonie nawet najbardziej doświadczonych stylistek. Również w Sunflower Nail Professional proponujemy szeroką gamę form do wykonywania zdobień. Szablony doceniane są zwłaszcza przez te stylistki, które w swoim salonie goszczą szczególnie wymagające klientki. Precyzja uzyskana dzięki formom od Sunflower jest w tym przypadku nie do zakwestionowania.

Wzory praktycznie powstają same!

W ofercie szablonów od Sunflower Nail Professional znajduje się wiele produktów. Dbamy o to, by każdy z nich był zgodny z panującymi w stylizacji trendami, a wykonane nimi wzory doskonale prezentowały się na paznokciach. Swoją ofertę kierujemy zwłaszcza do tych stylistek, które cenią sobie precyzję w czasie pracy, ale nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby korzystały z nich także osoby samodzielnie stylizujące swoje paznokcie. Aplikacja form na płytce paznokci jest niezwykle prosta. Szablon z wybranym wzorem wystarczy umieścić na dokładnie wyschniętym lakierze do paznokci, a następnie użyć lakieru w innym kolorze. Po delikatnym usunięciu szablonu, ukazuje się wzór nie do podrobienia i o wyjątkowej precyzji wykonania. Prawdą jest więc stwierdzenie, że dzięki korzystaniu z szablonów praca stylistki staje się łatwiejsza.

Szablon do paznokci - zebraSzablon do paznokci - wzór kropek

Dlaczego wybrać szablony do zdobienia paznokci od Sunflower?

Szablony do zdobienia paznokci we wzorki to najmodniejszy trend tego sezonu. Jako Sunflower Nail Professional od ponad 20 lat zmieniamy rynek stylizacji paznokci. Inspirujemy się wszystkim, co piękne, zaskakujące i kobiece. Linia szablonów do wykonywania wzorów na paznokciach stanowi dla nas szczególną dumę – w regularnej sprzedaży posiadamy obecnie kilka gotowych palet ze zróżnicowanymi formami do zdobień. Dbamy o to, by zarówno ich aplikacja, jak i zdejmowanie minimalizowały czas pracy stylistki, przy jednoczesnym zadowoleniu klientek. Szablony idealnie dopasowują się do każdej długości i kształtu płytki, nie pozwalając na nieregularne zakończenia brzegów po zdjęciu formy. Korzystanie z szablonów od Sunflower to gwarancja precyzji, którą doceniają zwłaszcza salony partnerskie marki. Naszym produktom oraz umiejętnościom ufają setki klientek w całej Polsce, a ambasadorką firmy od 2018 roku jest Kasia Cerekwicka. Jesteśmy w stanie zaskoczyć Cię innowacyjnym podejściem do świata paznokci, zwłaszcza jeśli chodzi o zdobienia!

Nasze szablony ułatwią pracę Twojego salonu

Średni czas pracy stylistki w trakcie wykonywania manicure hybrydowego trwa około godziny. Jeśli chodzi o manicure wykorzystujący lakiery żelowe i wymagający przedłużenia paznokci, czas ten wydłuża się nawet o kolejną godzinę. Nic więc dziwnego, że stylistki zgodnie sięgają po formy ułatwiające ich pracę i skracające czas spędzony nad paznokciami. Nie chodzi jedynie o szablony do zdobień, lecz także formy przedłużające paznokcie – te ostatnie również można znaleźć w ofercie Sunflower Nail Professional. Co warto wiedzieć na ich temat przed zakupem?

Szablony do przedłużania paznokci – gdzie kupić, by nie żałować?

W Sunflower Nail Professional staramy się dbać o najwyższą jakość produktów. Nasze szablony do przedłużania paznokci to salonowe wyroby, wykorzystywane przez stylistki w całym kraju. W regularnej sprzedaży posiadamy formy papierowe oraz szablony do wielokrotnego użytku. Z łatwością można zamawiać nasze produkty i testować wybrany asortyment. Ponad 20 lat na rynku nauczyło nas, że to komfort pracy stylistki jest najważniejszy w naszej branży. Właśnie dlatego dostępne w naszej ofercie formy do przedłużania maksymalnie skracają czas pracy stylistki i pomagają jej tworzyć unikatowe paznokcie jeszcze szybciej.

Manicure żelowy i hybrydowy. Jakie szablony do zdobienia paznokci wybrać?

W naszej ofercie posiadamy bardzo praktyczne szablony do zdobienia paznokci żelowych i hybrydowych. Wykonywanie manicure za pomocą lakierów żelowych wymaga większej ilości akcesoriów niż w przypadku tradycyjnej hybrydy. W Sunflower Nail Professional dysponujemy specjalnymi formami do paznokci, które znacząco ułatwiają nakładanie żelu na płytkę paznokcia, a następnie nadawanie mu kształtu. Dla wielbicielek tekturowych szablonów posiadamy specjalne formy ze znaczeniami, które przed nałożeniem na dłoń wymagają odpowiedniego nacięcia. Dla ułatwienia pracy stylistek sprzedajemy również formy w kształcie podkowy, precyzyjnie układające się na palcach klientek i pozwalające na swobodne nakładanie żelu wzdłuż linii paznokcia. Przed zakupem warto również przemyśleć zamówienie specjalnych, wielorazowych szablonów – te również znaleźć można w ofercie Sunflower. Nakładane na palce akcesoria minimalizują czas poświęcany na formowanie ich na paznokciu oraz oszczędzają pieniądze wydawane na papierowe szablony.

Co z wzorkami na paznokciach hybrydowych?

W przypadku manicure hybrydowego sprawa wygląda zdecydowanie prościej. Stylistki współpracujące z Sunflower Nail Professional nie potrzebują specjalnych szkoleń, które przygotowywałyby je do pracy z formami używanymi na powierzchniach hybrydowych, stąd produkty te wybierane są szczególnie chętnie. Dzięki specjalnym szablonom znacząco obniża się czas pracy oraz zwiększa precyzja otrzymanego efektu. Najczęściej bowiem, gdy mowa o formach hybrydowych, chodzi o szablony do wykonywania precyzyjnych zdobień. Już sam koszt zakupu tego typu produktów jest niezwykle niski – w katalogu Sunflower znaleźć można wzory do paznokci hybrydowych za mniej niż 10 złotych. Z powodzeniem można je wykorzystywać również na lakierach żelowych czy akrylowych.

To od stylistki paznokci zależy, które produkty będą najbardziej jej odpowiadały. Sunflower Nail Professional daje gwarancję wysokiej jakości na każdy element asortymentu. Jesteśmy dumni, że od ponad 20 lat możemy stanowić część tak inspirującej społeczności, dla której stale proponujemy innowacyjne rozwiązania. Jeśli Ty również chcesz dołączyć do zespołu stylistek marki Sunflower lub chcesz przetestować nasze szablony do robienia wzorów i przedłużania paznokci, nie czekaj – już teraz złóż zamówienie na stronie- www.sunflower.com.pl lub skontaktuj się z naszą firmą!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl