Salon Partnerski

 

OFERTA DLA SALONÓW PARERTNERSKICH 

 

 

Zostań Salonem Partnerskim SUNFLOWER NAIL PROFESSIONAL.

Zapoznaj się z nasza ofertą!

Marka SUNFLOWER NAIL PROFESSIONAL istnieje od 1998r. Została stworzona przez pasjonatkę, stylistkę - Gabrielę Karp, pioniera stylizacji, właściciela marki SUNFLOWER, jurora i mistrzyni innowacyjności. Od pierwszych lat działalności, firma kładzie główny nacisk na najwyższą jakość produktów. Nasze produkty, to „Produkty Salonowe”, skierowane do Profesjonalistek. Mając wieloletnie doświadczenie, stawiając na profesjonalizm i najwyższe światowe standardy, promujemy i wspieramy Stylistki (Stylistów) paznokci, oferując najlepsze produkty, wsparcie promocyjne i szkoleniowe.

 

Nasza szeroka oferta wynika z tego, że istniejemy na rynku od prawie 30 lat. Historia firmy w branży paznokci podąża za nowościami przez kolejne lata, zaczynając od Akrylu, przez Żele UV, akcesoria, Zdobienia, Żele LED, Hybrydę i obecnie Akrylożel UV. Idziemy z duchem czasu i wymaganiami klientów. Rozwijamy się Dla Ciebie. Tobie służymy radą, pomocą i wsparciem merytorycznym.

Firma SUNFLOWER rozpoczęła produkcję swoich Hybryd w 2010 roku! Jesteśmy pierwszą firmą Polska, która podjęła się jej produkcji w kraju. Nasza hybryda jest doskonałej jakości, ulepszana i dostosowywana do nowości rynkowych, takich jak np. wprowadzenie lampy LED, czy żeli niepiekących w lampie UV.

 

Działając w branży od 30 lat, mając kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w stylizacji, obserwuję na bieżąco rozwój branży, podążam za nowościami i szukam coraz lepszych rozwiązań. To firma SUNFLOWER wprowadził jako pierwsza Polski produkt Akrylożel w 2017r. To SUNFLOWER otrzymał Pierwszą nagrodę w 2010 roku w konkursie Beauty Forum (Pierwsze miejsce) za Innowacyjny wówczas produkt- żel UV kamuflaż (równolegle otrzymaliśmy pierwszą nagrodę na internetowym forum kosmetycznym). Tak, Żel Kamuflaż to nasz pomysł z 2010r! 

 Firma Nasza od początku wspiera kobiety wykonujące trudny zawód stylistki. To praca w pyle, obciążająca kręgosłup, często z trudnym klientem, czasochłonna. Poświęcamy życie na służenie innym, ich urodzie i dobremu samopoczuciu. Wiemy to. Pragniemy ułatwić ją dla Ciebie. Pomagamy dobrać produkty specjalnie dla twoich wymagań. Pomagamy rozwiązywać kłopoty techniczne. Doradzamy, ułatwiamy i jesteśmy po prostu dla Ciebie, żeby Ci służyć wsparciem i pomocą.

Pochłonięte pracą, obowiązkami czasem nie widzisz, jak świat podąża do przodu. Będziemy Cię na bieżąco informować o nowościach! Doszkalać i podnosić Twoje kwalifikacje.

Wiemy, że istnieje na rynku wiele nowych marek. Podobnie powstaje wiele nowych salonów i punktów usługowych. Klienci są coraz bardziej wymagający. Oceniają zarówno jakość opakowań produktu, to, czy marka jest znana, bezbolesność zabiegu dzięki żelom o obniżonej temperaturze utwardzania, komfort zabiegu oraz tempo pracy. Najważniejszy jest jednak efekt końcowy i to, aby był trwały. Wszystko to uzyskasz dzięki pracy na naszych produktach i współpracy z firmą. Chcemy Cię wspierać, żeby twoje usługi były doceniane przez klientów. Nasze wierne klientki wiedzą, co dobre i jak widzimy są zadowolone ze współpracy z nami. Dołącz do nas, do grona zadowolonych klientów SUNFLOWER - zostań naszym Salonem Partnerskim!

 

 

Co zyskujesz na współpracy z SUNFLOWER? Doskonałe produkty za dobre ceny. Doradzamy, organizujemy wsparcie szkoleniowe, dajemy możliwość pracy jako szkoleniowiec, instruktor, zapewniamy stałe zniżki na produkty. Informujemy o nowościach !

 

Przystępując do programu partnerskiego tylko zyskujesz! Dokonujesz zakupów jak zwykle.. ale dużo korzystniej! Zyskujesz pokaźne rabaty, korzystasz z darmowych szkoleń i warsztatów, możesz w każdej chwili zadzwonić i spytać o poradę. Na pewno Ci pomożemy! Jeśli uznacie, że jednak „to nie dla Ciebie” - Nie musisz nas nawet o tym informować. Odejście z programu nie skutkuje żadnymi kosztami!

 

Przejrzyj warunki zamieszczone na kolejnej stronie. Są naprawdę atrakcyjne i warto je wziąć pod uwagę, by cały czas dążyć do poszerzenia wachlarza usług i podniesienia ich jakości.

Życzę Ci owocnej pracy i zadowolenia ze współpracy z nami!

 

Zaufała nam Kasia Cerekwicka, która całym sercem wspiera markę!

 

Pozdrawiam serdecznie

Gabriela Karp

 

 

OFERTA

 

 

I WSPARCIE PRODUKTOWE do wyboru (bez urządzeń!)

 

1. System rabatowy dla zamówień jednorazowych:

 

Zamówienie

Rabat

Zamówienie powyżej 200 PLN

-10,00%

Zamówienie powyżej 300 PLN

-12,00%

Zamówienie powyżej 400 PLN

-14,00%

Zamówienie w programie „Chcę Nowości”

-30,00%

 

2. Rabaty progowe zależne od obrotu ogólnego w miesiącu poprzednim:

 

Obrót w miesiącu poprzednim

Rabat w miesiącu następnym

Zamówienia powyżej 400 PLN

-10,00%

Zamówienia powyżej 500 PLN

-12,00%

Zamówienie powyżej 600 PLN

-14,00%

 

Upusty nie sumują się! Klient sam wybiera opcję upustową. Standardowo dokonuje się pierwsze zakupy w pierwszym miesiącu z uwzględnieniem rabatu numer 1, a w kolejnych miesiącach zastosowanie w rabatów numer 2.

 

II WSPARCIE SZKOLENIOWE

 

 1. Dla salonów które przystąpią do programu i dokonają zakupu wstępnego za kwotę minimum 900,- PLN oferujemy warsztaty produktowe (pokaz wraz z demonstracją ) GRATIS. Pokaz wykona obsługujący instruktor. W przypadku trudności dojazdowych bierzemy pod uwagę szkolenie produktowe on linę- SKAPE.

 2. Dla salonów, które przystąpią do programu i dokonają zakupu za kwotę powyżej 1500, - PLN oferujemy dowolne szkolenie, od 2 do 4 osób z danego salonu z 25% upustem od ceny cennikowej.

 3. Po przystąpieniu do programu oferujemy stały rabat 10% na każde szkolenie.

 4. Jeżeli zorganizujesz szkolenie w twoim salonie, ty za nie nie płacisz!!

 

III WSPARCIE MARKETINGOWE

 

 1. Oferujemy certyfikację salonów partnerskich - dyplom uczestnictwa w programie może być! wystawiony imiennie lub przy użyciu nazwy salonu.

 2. Zapewniamy promocję SUNFLOWER w środkach masowego przekazu: na profilach FB oraz w prasie branżowej. Twój salon będzie posiadał profesjonalny wizerunek, co z pewnością podniesie jego prestiż .

 3. Udostępnimy firmowe logo marki SUNFLOWER w celu oznaczania nimi zdjęć wykonanych stylizacji.

 4. Zapewniamy skład graficzny banerów reklamowych wg wymiarów zamawiającego, w cenie kosztu wydruku.

 5. Twój adres, jako certyfikowanego Salonu Partnerskiego SUFLOWER, będzie na stronie SUNFLOWER dostępny do publicznej wiadomości.

 6. Do Waszej dyspozycji oddamy też plansze z logo NASZYM - by ułatwić i ! przyspieszyć wykonywanie zdjęć na atrakcyjnym wizualnie podkładzie.

 7. Jako pierwsi będziecie otrzymywać próbki/testery nowych produktów wprowadzanych na polski rynek.

 

IV NASZE OCZEKIWANIA

 

 1. Pracy na produktach głównie SUNFLOWER (min 80 % używanych produktów w pracy)

 2. Doszkalania się i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

 3. Od naszych partnerów oczekujemy publikacji zdjęć wykonanych stylizacji na Facebook z logo SUNFLOWER, wraz z wyszczególnieniem produktów użytych przy danym zabiegu. Min jedna stylizacja w tygodniu. Zdjęcia będą tez przesyłane na email formowy w celu ich umieszczenia na stronie głównej i Facebook.

 4. Oczekujemy, że fotografie będą przedstawiały stylizacje wykonane zgodnie z prawidłami technicznymi, dlatego zastrzegamy sobie prawo odmowy publikacji i udostępnienia tylko wybranych stylizacji - niespełniających tych kryteriów.

 5. Współpraca w zakresie organizacji szkoleń.

 6. Staramy się nie mówić źle o nikim! Ani o naszej firmie ani o konkurencji!! (twoje koleżanki są twoją konkurencja, więc nie mówimy o nich źle!) Oni tez ciężko pracują.

 7. Nie używamy wulgaryzmów ani hejtu on line!!

 8. Koncentrujemy się na swojej pracy i własnych umiejętnościach. Rozwijamy swoje uzdolnienia!!

Dodatkowo:

 1. Myślimy o sobie pozytywnie i kochamy siebie i swoja pracę. To ona daje nam niezależność i godne życie.

 2. Planujemy czas dla rodziny lub tylko dla siebie (planowane wagary!). Nie popadamy w pracoholizm! ;)

 

 

 

 

W razie dodatkowych pytań, służymy pomocą!

 

 

 

Zespół SUNFLOWER NAIL PROFESSIONAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl