Waluty
Produkt dnia
Nabłyszczający 15g Żel UV
Nabłyszczający 15g Żel UV
24,00 zł 19,51 zł
szt.
Gelaq Platinum Gold 031 - Lakier Hybrydowy UV
Gelaq Platinum Gold 031 - Lakier Hybrydowy UV
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Gelaq Platinum Warm Blue 033 - Lakier Hybrydowy UV
Gelaq Platinum Warm Blue 033 - Lakier Hybrydowy UV
25,00 zł 20,33 zł
szt.
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - clear 15g
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - clear 15g
26,00 zł 21,14 zł
szt.
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - Beige 15g
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - Beige 15g
26,00 zł 21,14 zł
szt.
GELAQ Noc Kairu 328 Lakier Hybrydowy UV/LED
GELAQ Noc Kairu 328 Lakier Hybrydowy UV/LED
25,00 zł 20,33 zł
szt.
Cążki do skórek "Spring" 6 mm
Cążki do skórek "Spring" 6 mm
32,00 zł 26,02 zł
szt.
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 7g
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 7g
12,00 zł 9,76 zł
szt.
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 50g
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 50g
48,00 zł 39,02 zł
szt.
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 30g (brzoskwinia)
Zapachowy Jednofazowy Żel UV 30g (brzoskwinia)
74,00 zł 60,16 zł
szt.
Salon Partnerski

 

OFERTA DLA SALONÓW PARERTNERSKICH 

 

Zostań Salonem Partnerskim SUNFLOWER NAIL PROFESSIONAL.

Zapoznaj się z nasza ofertą!

Marka SUNFLOWER NAIL PROFESSIONAL istnieje od 1998r. Została stworzona przez pasjonatkę, stylistkę - Gabrielę Karp, pioniera stylizacji, właściciela marki SUNFLOWER, jurora i mistrzyni innowacyjności. Od pierwszych lat działalności, firma kładzie główny nacisk na najwyższą jakość produktów. Nasze produkty, to „Produkty Salonowe”, skierowane do Profesjonalistek. Mając wieloletnie doświadczenie, stawiając na profesjonalizm i najwyższe światowe standardy, promujemy i wspieramy Stylistki (Stylistów) paznokci, oferując najlepsze produkty, wsparcie promocyjne i szkoleniowe.

 

Nasza szeroka oferta wynika z tego, że istniejemy na rynku od prawie 20 lat. Historia firmy w branży paznokci podąża za nowościami przez kolejne lata, zaczynając od Akrylu, przez Żele UV, akcesoria, Zdobienia, Żele LED, Hybrydę i obecnie Akrylożel UV. Idziemy z duchem czasu i wymaganiami klientów. Rozwijamy się Dla Ciebie. Tobie służymy radą, pomocą i wsparciem merytorycznym.

Firma SUNFLOWER rozpoczęła produkcję swoich Hybryd w 2010 roku! Jesteśmy pierwszą firmą Polska, która podjęła się jej produkcji w kraju. Nasza hybryda jest doskonałej jakości, ulepszana i dostosowywana do nowości rynkowych, takich jak np. wprowadzenie lampy LED, czy żeli niepiekących w lampie UV.

 

Działając w branży od 20 lat, mając kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w stylizacji, obserwuję na bieżąco rozwój branży, podążam za nowościami i szukam coraz lepszych rozwiązań. To firma SUNFLOWER wprowadził jako pierwsza Polski produkt Akrylożel w 2017r. To SUNFLOWER otrzymał Pierwszą nagrodę w 2010 roku w konkursie Beauty Forum (Pierwsze miejsce) za Innowacyjny wówczas produkt- żel UV kamuflaż (równolegle otrzymaliśmy pierwszą nagrodę na internetowym forum kosmetycznym).

 

Firma Nasza od początku wspiera kobiety wykonujące trudny zawód stylistki. To praca w pyle, obciążająca kręgosłup, często z trudnym klientem, czasochłonna. Poświęcamy życie na służenie innym, ich urodzie i dobremu samopoczuciu. Wiemy to. Pragniemy ułatwić ją dla Ciebie. Pomagamy dobrać produkty specjalnie dla twoich wymagań. Pomagamy rozwiązywać kłopoty techniczne. Doradzamy, ułatwiamy i jesteśmy po prostu dla Ciebie, żeby Ci służyć wsparciem i pomocą.

Pochłonięte pracą, obowiązkami czasem nie widzisz, jak świat podąża do przodu. Będziemy Cię na bieżąco informować o nowościach! Doszkalać i podnosić Twoje kwalifikacje.

Wiemy, że powstaje na rynku wiele nowych marek. Podobnie powstaje wiele nowych salonów i punktów usługowych. Klienci są coraz bardziej wymagający. Oceniają zarówno jakość opakowań produktu, to, czy marka jest znana, bezbolesność zabiegu dzięki żelom o obniżonej temperaturze utwardzania, komfort zabiegu oraz tempo pracy. Najważniejszy jest jednak efekt końcowy i to, aby był trwały. Wszystko to uzyskasz dzięki pracy na naszych produktach i współpracy z firmą. Chcemy Cię wspierać, żeby twoje usługi były doceniane przez klientów. Nasze wierne klientki wiedzą, co dobre i jak widzimy są zadowolone ze współpracy z nami. Dołącz do nas, do grona zadowolonych klientów SUNFLOWER - zostań naszym Salonem Partnerskim!

 

 

Co zyskujesz na współpracy z SUNFLOWER? Doskonałe produkty za dobre ceny. Doradzamy, organizujemy wsparcie szkoleniowe, dajemy możliwość pracy jako szkoleniowiec, instruktor, zapewniamy stałe zniżki na produkty. Informujemy o nowościach !

 

Przystępując do programu partnerskiego tylko zyskujesz! Dokonujesz zakupów jak zwykle.. ale dużo korzystniej! Zyskujesz pokaźne rabaty, korzystasz z darmowych szkoleń i warsztatów, możesz w każdej chwili zadzwonić i spytać o poradę. Na pewno Ci pomożemy! Jeśli uznacie, że jednak „to nie dla Ciebie” - Nie musisz nas nawet o tym informować. Odejście z programu nie skutkuje żadnymi kosztami!

 

Przejrzyj warunki zamieszczone na kolejnej stronie. Są naprawdę atrakcyjne i warto je wziąć pod uwagę, by cały czas dążyć do poszerzenia wachlarza usług i podniesienia ich jakości.

Życzę Ci owocnej pracy i zadowolenia ze współpracy z nami!

 

Zaufała nam Kasia Cerekwicka, która całym sercem wspiera markę!

 

Pozdrawiam serdecznie

Gabriela Karp

 

 

OFERTA

 

 

I WSPARCIE PRODUKTOWE do wyboru (bez urządzeń!)

 

1. System rabatowy dla zamówień jednorazowych:

 

Zamówienie

Rabat

Zamówienie powyżej 200 PLN

-10,00%

Zamówienie powyżej 300 PLN

-12,00%

Zamówienie powyżej 400 PLN

-14,00%

Zamówienie w programie „Chcę Nowości”

-30,00%

 

2. Rabaty progowe zależne od obrotu ogólnego w miesiącu poprzednim:

 

Obrót w miesiącu poprzednim

Rabat w miesiącu następnym

Zamówienia powyżej 400 PLN

-10,00%

Zamówienia powyżej 500 PLN

-12,00%

Zamówienie powyżej 600 PLN

-14,00%

 

Upusty nie sumują się! Klient sam wybiera opcję upustową. Standardowo dokonuje się pierwsze zakupy w pierwszym miesiącu z uwzględnieniem rabatu numer 1, a w kolejnych miesiącach zastosowanie w rabatów numer 2.

 

II WSPARCIE SZKOLENIOWE

 

 1. Dla salonów które przystąpią do programu i dokonają zakupu wstępnego za kwotę minimum 900,- PLN oferujemy warsztaty produktowe (pokaz wraz z demonstracją ) GRATIS. Pokaz wykona obsługujący instruktor. W przypadku trudności dojazdowych bierzemy pod uwagę szkolenie produktowe on linę- SKAPE.

 2. Dla salonów, które przystąpią do programu i dokonają zakupu za kwotę powyżej 1500, - PLN oferujemy dowolne szkolenie, od 2 do 4 osób z danego salonu z 25% upustem od ceny cennikowej.

 3. Po przystąpieniu do programu oferujemy stały rabat 10% na każde szkolenie.

 4. Jeżeli zorganizujesz szkolenie w twoim salonie, ty za nie nie płacisz!!

 

III WSPARCIE MARKETINGOWE

 

 1. Oferujemy certyfikację salonów partnerskich - dyplom uczestnictwa w programie może być! wystawiony imiennie lub przy użyciu nazwy salonu.

 2. Zapewniamy promocję SUNFLOWER w środkach masowego przekazu: na profilach FB oraz w prasie branżowej. Twój salon będzie posiadał profesjonalny wizerunek, co z pewnością podniesie jego prestiż .

 3. Udostępnimy firmowe logo marki SUNFLOWER w celu oznaczania nimi zdjęć wykonanych stylizacji.

 4. Zapewniamy skład graficzny banerów reklamowych wg wymiarów zamawiającego, w cenie kosztu wydruku.

 5. Twój adres, jako certyfikowanego Salonu Partnerskiego SUFLOWER, będzie na stronie SUNFLOWER dostępny do publicznej wiadomości.

 6. Do Waszej dyspozycji oddamy też plansze z logo NASZYM - by ułatwić i ! przyspieszyć wykonywanie zdjęć na atrakcyjnym wizualnie podkładzie.

 7. Jako pierwsi będziecie otrzymywać próbki/testery nowych produktów wprowadzanych na polski rynek.

 

IV NASZE OCZEKIWANIA

 

 1. Pracy na produktach głównie SUNFLOWER (min 80 % używanych produktów w pracy)

 2. Doszkalania się i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

 3. Od naszych partnerów oczekujemy publikacji zdjęć wykonanych stylizacji na Facebook z logo SUNFLOWER, wraz z wyszczególnieniem produktów użytych przy danym zabiegu. Min jedna stylizacja w tygodniu. Zdjęcia będą tez przesyłane na email formowy w celu ich umieszczenia na stronie głównej i Facebook.

 4. Oczekujemy, że fotografie będą przedstawiały stylizacje wykonane zgodnie z prawidłami technicznymi, dlatego zastrzegamy sobie prawo odmowy publikacji i udostępnienia tylko wybranych stylizacji - niespełniających tych kryteriów.

 5. Współpraca w zakresie organizacji szkoleń.

 6. Staramy się nie mówić źle o nikim! Ani o naszej firmie ani o konkurencji!! (twoje koleżanki są twoją konkurencja, więc nie mówimy o nich źle!) Oni tez ciężko pracują.

 7. Nie używamy wulgaryzmów ani hejtu on line!!

 8. Koncentrujemy się na swojej pracy i własnych umiejętnościach. Rozwijamy swoje uzdolnienia!!

Dodatkowo:

 1. Myślimy o sobie pozytywnie i kochamy siebie i swoja pracę. To ona daje nam niezależność i godne życie.

 2. Planujemy czas dla rodziny lub tylko dla siebie (planowane wagary!). Nie popadamy w pracoholizm! ;)

 

 

 

 

W razie dodatkowych pytań, służymy pomocą!

 

 

 

Zespół SUNFLOWER NAIL PROFESSIONAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl