O nas
 O NAS

 

SUNFLOWER to marka kosmetyków profesjonalnych do modelowania i zdobienia paznokci.
Firma jest specjalistą od "Spraw Paznokciowych" od ponad 30 lat. Powstała w 1996r w Szczecinie.

Nasze Motto: "Najlepszy kolor na świecie to taki, który dobrze na tobie wygląda"- Coco Chanel.

Od 2018r Ambasadorką marki SUNFLOWER Nail Professional jest Kasia Cerekwicka.

Piosenkarka pokochała GelaQ, zarówno za piękne kolory, ale głównie za wysoką jakość i niezawodność produktu.

 

Gabriela Karp - założycielka, właścicielka i dyrektor główny marki Sunflower Nail Professional. Miłośniczka sztuki i teatru. Zakochana we Francji. To właśnie w Paryżu zdobyła pierwszy certyfikat ze stylizacji paznokci. Nie sądziła, że już wtedy urodzona pasja przerodzi się w spełnione marzenie o własnej firmie. Z wykształcenia inżynier informatyki i mgr.inż dietetyki, Finalistka Miss Polonia 1992.

Inż. Gabriela Karp

Gabriela połączyła pasję z wykształceniem. Zmysł techniczny wpłynął na wysoko podniesioną poprzeczkę co do jakości, a duch artystyczny na dbałość o szczegóły, wygląd oraz paletę barw produktów.

Od 30 lat wprowadza na polski rynek nowości światowe związane ze stylizacją paznokci, stale trzyma rękę na pulsie zarówno w nowościach technicznych, jak i dostosowaniem odcieni kolorów lakierów hybrydowych do najnowszych trendów mody. Jest kobietą pracującą, matką dwóch synów i doskonale rozumie swoje klientki, stylistki paznokci.

"To dla Waszego doskonałego warsztatu, w przystępnej cenie, tworzymy nasze produkty. "

cyt. Gabriela Karp

Obecnie do Ekipy Sunflower Nail Professional dołączył syn Gabrieli Karp, Juliusz Łukaszewicz, który jako młode pokolenie przejmuje prowadzenie rodzinnej firmy. 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl