Waluty
Promocje
GELAQ Pearl nr 201  Lakier Hybrydowy UV - Zgaszony Róż Perła
GELAQ Pearl nr 201 Lakier Hybrydowy UV - Zgaszony Róż Perła
23,00 zł 14,95 zł 18,70 zł 12,15 zł
szt.
GELAQ nr 304 Lakier Hybrydowy UV - Ciepły Beż Perła
GELAQ nr 304 Lakier Hybrydowy UV - Ciepły Beż Perła
23,00 zł 14,95 zł 18,70 zł 12,15 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 216  Lakier Hybrydowy UV - Srebro Perła
GELAQ Pearl nr 216 Lakier Hybrydowy UV - Srebro Perła
23,00 zł 14,95 zł 18,70 zł 12,15 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 211  Lakier Hybrydowy UV - Szary Niebieski Perła
GELAQ Pearl nr 211 Lakier Hybrydowy UV - Szary Niebieski Perła
23,00 zł 14,95 zł 18,70 zł 12,15 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 210  Lakier Hybrydowy UV - Chaber Perła
GELAQ Pearl nr 210 Lakier Hybrydowy UV - Chaber Perła
23,00 zł 14,95 zł 18,70 zł 12,15 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 209  Lakier Hybrydowy UV - Fiolet Perła
GELAQ Pearl nr 209 Lakier Hybrydowy UV - Fiolet Perła
23,00 zł 14,95 zł 18,70 zł 12,15 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 208  Lakier Hybrydowy UV - Perła
GELAQ Pearl nr 208 Lakier Hybrydowy UV - Perła
23,00 zł 14,95 zł 18,70 zł 12,15 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 207  Lakier Hybrydowy UV - Róż Perła
GELAQ Pearl nr 207 Lakier Hybrydowy UV - Róż Perła
23,00 zł 14,95 zł 18,70 zł 12,15 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 206  Lakier Hybrydowy UV - Ciemny Róż Perła
GELAQ Pearl nr 206 Lakier Hybrydowy UV - Ciemny Róż Perła
23,00 zł 14,95 zł 18,70 zł 12,15 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 204  Lakier Hybrydowy UV - Zgaszone Srebro Perła
GELAQ Pearl nr 204 Lakier Hybrydowy UV - Zgaszone Srebro Perła
23,00 zł 14,95 zł 18,70 zł 12,15 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 203  Lakier Hybrydowy UV - Szmaragd Perła
GELAQ Pearl nr 203 Lakier Hybrydowy UV - Szmaragd Perła
23,00 zł 14,95 zł 18,70 zł 12,15 zł
szt.
GELAQ Pearl nr 202  Lakier Hybrydowy UV - Złoto Perła
GELAQ Pearl nr 202 Lakier Hybrydowy UV - Złoto Perła
23,00 zł 14,95 zł 18,70 zł 12,15 zł
szt.
Produkt dnia
Nabłyszczający 15g Żel UV
Nabłyszczający 15g Żel UV
24,00 zł 19,51 zł
szt.
Gelaq Platinum Gold 031 - Lakier Hybrydowy UV
Gelaq Platinum Gold 031 - Lakier Hybrydowy UV
23,00 zł 18,70 zł
szt.
Gelaq Platinum Warm Blue 033 - Lakier Hybrydowy UV
Gelaq Platinum Warm Blue 033 - Lakier Hybrydowy UV
23,00 zł 18,70 zł
szt.
Lampa CCFL + LED 48W
Lampa CCFL + LED 48W
69,00 zł 56,10 zł
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - clear 15g
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - clear 15g
26,00 zł 21,14 zł
szt.
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - Beige 15g
AkryloŻel UV/LED Żel Budujący "MAGIC" - Beige 15g
26,00 zł 21,14 zł
szt.
GELAQ Noc Kairu 328 Lakier Hybrydowy UV/LED
GELAQ Noc Kairu 328 Lakier Hybrydowy UV/LED
23,00 zł 18,70 zł
szt.
Cążki do skórek "Spring" 6 mm
Cążki do skórek "Spring" 6 mm
32,00 zł 26,02 zł
szt.
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 30g
Uniwersalny Żel UV Jednofazowy 30g
74,00 zł 60,16 zł
szt.
Czym się wyróżniają lakiery hybrydowe?
Czym się wyróżniają lakiery hybrydowe?

Lakiery hybrydowe w ostatnim czasie zyskują naprawdę dużą popularność wśród kobiet, które cenią sobie zadbane dłonie. Manicure wykonany za ich pomocą charakteryzuje się długą trwałością. Dzięki niemu paznokcie zawsze wyglądają pięknie, bez żadnych odprysków i niedoskonałości. Firma Sunflower od ponad 20 lat specjalizuje się w modelowaniu i zdobieniu paznokci przy wykorzystaniu najnowszych technik. Produkty przez nas proponowane charakteryzują się pięknymi, głębokimi kolorami i najwyższą jakością.

Spis treści:
Charakterystyka produktu
Produkty niezbędne do wykonania manicure
Manicure krok po kroku
Opinie klientek


Lakiery hybrydowe do paznokci – charakterystyka produktu

Lakiery hybrydowe to produkt znajdujący się na pograniczu tradycyjnych emalii do paznokci i żeli. Wygląda jak zwykły lakier, aplikuje się go podobnie, jednak nie schnie sam - podobnie jak w przypadku żeli trzeba utwardzić go w specjalnej lampie UV lub LED.

Produkty potrzebne do wykonania manicure

Manicure tego rodzaju można wykonać w profesjonalnym zakładzie kosmetycznym lub samodzielnie w domu przy pomocy najlepszych produktów zakupionych w sklepie Sunflower Nail Professional. W co należy się zaopatrzyć? Na początek z pewnością będą nam potrzebne produkty takie jak:

 • cleaner – czyli odtłuszczacz, którym przemywa się płytkę przed nałożeniem bazy, a następnie zmywa się lepką warstwę dyspersyjną,
 • Soak Off Remover z Sunflower Nail Professional - płyn potrzebny do ściągania lakieru hybrydowego, kiedy odrosty są już zbyt widoczne,
  specjalne nakładki lub gumki służące do usuwania manicure'u,
 • pilnik,
 • waciki bezpyłowe,
 • polerka, dzięki której można zmatowić płytkę,
 • lampa UV lub LED - obowiązkowy element potrzebny do wykonania manicure tego typu. Obecnie można wybierać spośród różnego typu lamp o mocy od 9 W do 48 W. warto pamiętać, że lampy LED szybciej utwardzają produkt,
 • baza - bezbarwna emalia, którą aplikuje się na płytkę przed nałożeniem koloru aby ujednolicić jej powierzchnię i sprawić, że kolor będzie się lepiej trzymał. Dodatkowo niektóre produkty pozwalają nadbudować i przedłużyć płytkę,
 • top – lakier nawierzchniowy, którym pokrywa się warstwę koloru. Jego zadaniem jest zabezpieczenie całej stylizacji oraz nadanie płytce paznokcia blasku. Można także wybrać topy dające efekt matujący,
 • lakier hybrydowy - najważniejszy element całej stylizacji. W naszym sklepie-Sunflower Nail Professional dostępna jest szeroka gama kolorystyczna produktów z tej kategorii.

Oprócz zwykłych kolorowych lakierów hybrydowych w sklepie Sunflower Nail Professional można także nabyć:

Ponadto w sklepie można nabyć różne produkty przydatne do wykonywania ciekawych zdobień np. brokaty, pyłki, pigmenty, pyłki sugar effect, a także cyrkonie, szablony, naklejki, ozdoby 3D do wtapiania, ozdoby formowane oraz bardzo popularne w ostatnim czasie stemple i blaszki.

Zrób manicure z wykorzystaniem lakieru hybrydowego krok po kroku

Kiedy już zgromadzisz wszystkie niezbędne produkty, możesz przystąpić do samodzielnego wykonania zachwycającej stylizacji z wykorzystaniem lakieru hybrydowego krok po kroku. Aby efekt był trwały i satysfakcjonujący trzeba przestrzegać kilku istotnych zasad i pamiętać o zachowaniu właściwej kolejności działań.

Przygotowanie płytki

Odpowiednie przygotowanie jest kluczowe dla efektowności i wytrzymałości całej stylizacji. W pierwszej kolejności musisz pamiętać o odsunięciu lub wycięciu skórek. Następnie za pomocą pilniczka trzeba nadać płytkom pożądany kształt - należy wyrównać długość i wygładzić wszelkie niedoskonałości. Kolejnym etapem jest delikatne zmatowienie płytki paznokcia za pomocą bloczka polerskiego. Nie można przesadzić, aby przypadkiem jej nie zniszczyć . Następnie należy odtłuścić paznokcie, przemywające je wacikiem nasączonym specjalnym płynem, czyli cleanerem z Sunflower Nail Professional.

Nałożenie bazy

Kiedy płytka jest już odpowiednio przygotowana można przystąpić do nałożenia pierwszej, dosyć cienkiej warstwy lakieru bazowego. Musisz uważać i wykonać to zadanie szybko ponieważ produkt lubi spływać z powierzchni paznokcia. Po nałożeniu bazy trzeba ją utwardzić w lampie LED lub UV. Warto pamiętać, że w przypadku lampy LED wystarczy włożyć paznokcie tylko na 60 sekund, a lampa UV wymaga nieznacznego wydłużenia czasu naświetlenia.

Warstwa koloru

Gdy warstwa bazy jest już utwardzona możesz przejść do aplikowania wybranego wcześniej koloru. Trzeba pamiętać, że wszystkie warstwy powinny być cienkie. Ważna jest także precyzja - zadbaj o to, by pomalować tylko płytkę i nie pobrudzić przy tym skórek. pamiętaj też, że większość produktów nie kryje całkowicie przy pierwszej warstwie, dlatego warto zaaplikować jeszcze jedną. Po nałożeniu każdej warstwy musisz utwardzić paznokcie w lampie.

Zdobienia

Po nałożeniu warstw koloru można wykonać dodatkowe zdobienia przy użyciu produktów takich jak np.: kolorowe pyłki, cyrkonie lub brokaty. Wszystko zależy tu od twoich preferencji.

Top

Gdy stylizacja jest już gotowa należy ją odpowiednio zabezpieczyć. Płytkę paznokcia musisz pokryć warstwą topu, który utrwali lakier i nada mu niesamowitego połysku. Całość ponownie trzeba utrwalić w lampie LED lub UV. W razie potrzeby można nałożyć dwie cienkie warstwy topu. Na koniec – po utwardzeniu – trzeba pozbyć się lepkiej warstwy przemywając płytki paznokcia wacikiem nasączonym cleanerem, bądź użyć Topu, który nie posiada warstwy dyspersyjnej i tym samym nie wymaga przemywania płytki paznokcia cleanerem.

Manicure hybrydowy

Zalety lakierów hybrydowych – poznaj opinie klientek!

Manicure wykonany za pomocą lakieru hybrydowego niesie za sobą wiele korzyści, dzięki czemu cieszy się świetną opinią pośród licznych klientek. Aby cieszyć się w pełni wszystkimi jego zaletami warto jednak korzystać wyłącznie z renomowanych produktów wysokiej jakości, jakie znaleźć można na przykład w ofercie sklepu Sunflower Nail Professional. Do głównych zalet tego typu produktów należy ich wyjątkowo wysoka trwałość. Mogą one utrzymać się na paznokciach w stanie nienaruszonym nawet kilka tygodni! W przeciwieństwie do zwykłych lakierów do paznokci nie musisz też martwić się o jakiekolwiek odpryski i zdarcia. Paznokcie prezentują się bardzo efektownie, są lśniące i odznaczają się niesamowitą głębią koloru. Ponadto dzięki temu, że lakiery hybrydowe są utwardzane w specjalnej lampie nie musisz obawiać się, że coś się do nich przyklei, albo się na nich odciśnie. Po wykonaniu pełnej stylizacji można swobodnie przejść do wszelkich obowiązków domowych bez obawy o jej trwałość. Ważne jest też to, że nasze produkty nie niszczą paznokci. Usuwanie manicure'u tego typu również nie niesie za sobą negatywnych skutków dla płytki - o ile jest wykonane w odpowiedni sposób!

Manicure hybrydowy to doskonała alternatywa dla zwykłych lakierów do paznokci. Produkty znajdujące się w ofercie naszego sklepu wyróżniają się najwyższą jakością. Przy ich pomocy można wykonać niezwykle efektowny manicure, który będzie zdobił paznokcie przez długi czas. Warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu i rozpocząć swoją przygodę z hybrydami już dziś!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl